Freshfacesworld © 2017  |  All Rights Reserved

Share

 

MARYSIA KŁODA

ZWYCIĘŻCZYNI 2018


POLA STEFANIAK

ZWYCIĘŻCZYNI 2017


kliknij tutaj

ULA GUMIENIAK

ZWYCIĘŻCZYNI 2016


wywiad z ostatniej edycji  

​​

KONKURS


Magteam Model Management  jest organizatorem najlepszego, międzynarodowego konkursu Fresh Faces World dedykowanego młodym osobom zainteresowanym szeroko pojętą pracą w modelingu. Począwszy od pierwszej edycji, która odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii, cieszył się on coraz większym zainteresowaniem. Ze względu na jego wielki, globalny sukces Magteam Model Management wprowadziło nową, autorską odsłonę konkursu w Polsce.


Laureat konkursu zdobywa główną nagrodę o wartości 50 tys. zł – wyjazd do Nowego Jorku na największy na świecie konkurs talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association). Tam ma możliwość osobistego zaprezentowania się prestiżowym agencjom z całego świata, co daje mu szansę na zdobycie licznych międzynarodowych kontraktów w branży modelingu. Zwycięzca FRESH FACES WORLD weźmie także udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych dla magazynu modowego oraz w słynnych Pier 59 Studios.

Zgłoszenia on-line w połączeniu z castingami na żywo dają szerokie możliwości uczestnikom pragnącym wziąć udział w konkursie. Laureaci wyłonieni podczas Gali Finałowej zyskują przepustkę do świata mody oraz możliwość współpracy z cenionymi agencjami, projektantami i fotografami z całego świata.
Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć w renomowanych magazynach, takich jak: „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L'Officiel”, „Cosmopolitan”, „LNE”, czy „Glamour”.

Gala Finałowa Fresh Faces uświetniana jest licznymi występami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji cenionych projektantów mody. Laureat wyłoniony w trakcie Gali zostaje automatycznie zakwalifikowany do udziału w największym na świecie konkursie talentów IMTA w Nowym Jorku. Ponadto na każdy finał konkursu zapraszani są goście z branży modowej, show biznesu, agencje modelingowe oraz osobistości ze świata kultury.


Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się i udziału w konkursie FRESH FACES WORLD.


​                                            


                                               

                                              

ALEKSANDRA PRZYBYŁA

ZWYCIĘŻCZYNI 2015


polub nasz facebook !