wywiad z ostatniej edycji  


KONKURSMagteam Model Management  organizator najlepszego, międzynarodowego konkursu Fresh Faces Poland dedykowanego młodym osobom zainteresowanym szeroko pojętą pracą w modelingu. Począwszy od pierwszej edycji, która odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii, cieszył się on coraz większym zainteresowaniem. Ze wzgledu na wielki, globalny sukces w tym roku Magteam Model Management wprowadziło nową, autorską odsłonę konkursu o nazwie FRESH FACES WORLD.


Zwycięzca konkursu zdobywa główną nagrodę o wartości 50 tys. zł – wyjazd do Nowego Jorku na największy na świecie konkurs talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association). Tam zostaje osobiście przedstawiony prestiżowym agencjom z całego swiata i ma szansę zdobycia licznych międzynarodowych kontraktów w branży modelingu. Zwycięzca FRESH FACES WORLD weźmie także udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych dla magazynu COSMOPOLITAN, HOT MODA oraz w słynnych Pier 59 Studios.


Zgloszenia on-line w połączeniu z castingami na żywo dają dużą swobodę uczestnikom pragnącym wziąć udział w konkursie. Laureaci wyłonieni podczas Gali Finałowej w Warszawie zyskują przepustkę do świata mody i możliwość współpracy z cenionymi agencjami, projektantami i fotografami.
Laureatów minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak: Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, L'Officiel, Cosmopolitan, LNE, czy Glamour.


Pierwsza polska edycja konkursu Fresh Faces Poland organizowana przez Magteam Model Management była tak owocna, że po 2 latach osiągnęła wymiar globalny i pozyskała najlepszych patronów medialnych z branży modowej takich jak: Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Hot Moda, Fashion One TV, Wp.pl – Wp.tv, Art and Fashion Group ze słynnymi PIER 59 Studios w Nowym Jorku oraz portal modelingowy Promodels. Ambasadorką konkursu jest Alexa Luczak, odkryta przez Magteam Model Management. Gala Finałowa Fresh Faces uświetniona jest licznymi występami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji cenionych projektantów mody. Laureat wyłoniony w trakcie gali zostaje automatycznie zakwalifikowany do udziału w największym na świecie konkursie talentów IMTA w Nowym Jorku. Ponadto na każdy finał konkursu zapraszani są goście z branży modowej, show biznesu, agencje modelingowe oraz osobistości ze świata kultury.


Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się i udziału w konkursie FRESH FACES WORLD.


​                                            


                                               

                                              

kliknij tutaj

ULA GUMIENIAK

ZWYCIĘŻCZYNI 2016


polub nasz facebook !

ALEKSANDRA PRZYBYŁA

ZWYCIĘŻCZYNI 2015


POLA STEFANIAK

ZWYCIĘŻCZYNI 2017