Share

ULA GUMIENIAK

ZWYCIĘŻCZYNI 2016


POLA STEFANIAK

ZWYCIĘŻCZYNI 2017


wywiad z ostatniej edycji  

ALEKSANDRA PRZYBYŁA

ZWYCIĘŻCZYNI 2015


kliknij tutaj

polub nasz facebook !


KONKURSMagteam Model Management  organizator międzynarodowego konkursu Fresh Faces Poland dedykowanego młodym osobom zainteresowanym szeroko pojętą pracą w modelingu. Począwszy od pierwszej edycji, która odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii, cieszył się on coraz większym zainteresowaniem. Ze wzgledu na wielki, globalny sukces w tym roku Magteam Model Management postanowiło wprowadzić nową, autorską odsłonę konkursu o nazwie FRESH FACES WORLD.
Zwycięzca konkursu zdobywa główną nagrodę o wartości 50 tys. zł – wyjazd do Nowego Jorku na największy na świecie konkurs talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association). Tam zostaje osobiście przedstawiony prestiżowym agencjom z całego swiata i ma szanse zdobycia licznych międzynarodowych kontraktów w branży modelingu. Zwycięzca FRESH FACES WORLD weźmie także udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych dla magazynu COSMOPOLITAN,HOT MODA oraz w słynnych Pier 59 Studios.
Zgloszenia on-line w połączeniu z castingami na żywo dają dużą swobodę uczestnikom pragnącym wziąć udział w konkursie. Laureaci wyłonieni podczas Gali Finałowej w Warszawie zyskują przepustkę do świata mody i możliwość współpracy z cenionymi agencjami, projektantami i fotografami.
Laureatów minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak: Vogue, Harper’s Bazaar, Elle,L'Officiel,Cosmopolitan, LNE czy Glamour.
Pierwsza polska edycja konkursu Fresh Faces Poland organizowana przez Magteam Model Management była tak owocna że po 2 latach osiągneła wymiar globalny i pozyskała najlepszych patronów medialnych z branży modowej takich jak: Harper’s Bazaar, Cosmopolitan,Hot Moda,  Fashion One TV, Wp.pl – Wp.tv, Art and Fashion Group ze slynnymi PIER59 Studios w Nowym Jorku oraz portal modelingowy Promodels . Ambasadorką konkursu jest Alexa Luczak, odkryta przez Magteam Model Management. Gala Finałowa Fresh Faces uświetniona jest licznymi występami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji cenionych projektantów mody. Laureat wyłoniony w trakcie gali zostaje automatycznie zakwalifikowany do udziału w największym na świecie konkursie talentów IMTA w Nowym Jorku. Ponadto na każdy finał konkursu zapraszani są goście z branży modowej,show biznesu , agencje modelingowe oraz osobistości ze świata kultury.
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się i udziału w konkursie
FRESH FACES WORLD.


​