​​​BIORĄC UDZIAŁ W CASTINGU, WYRAŻASZ ZGODĘ:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych,  ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i publikowanie nadesłanych przeze mnie zdjęć na potrzeby castingu do konkursu FRESH FACES WORLD

  • Oświadczam, że zapoznałam/em się z Regulaminem Konkursu , a powyższe dane są zgodne z prawdą, dotyczą mojej osoby i nie naruszają praw osób trzecich.

BIURO FRESH FACES WORLD


ul. Sułkowicka 2/4 lokal 23

00-746 Warszawa

tel. +48 803 309 111

magteammodels@cs.com

WIELKA GALA FINAŁOWA  FRESH FACES WORLD ODBĘDZIE SIĘ W PAŹDZIERNIKU 2020 ROKU. 
Castingi w regionach będą ogłaszane za pomocą ogłoszeń i wydarzeń .


Zgłoszenia online juz trwają zgłoś się poniżej , Wygraj główną nagrodę,  wyjedź do Nowego Jorku i zrób międzynarodową karierę w modelingu!

LOKALIZACJA

ZDJĘCIA                                                                                              DANE/ WYMIARY

WYSŁAŁEM MOJE ZDJĘCIA, CO NASTĘPNE?


Jeśli będziemy chcieli cię poznać, ktoś z Fresh Faces World wkrótce się z tobą skontaktuje. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zgłoszenie. Możesz nie otrzymać od nas odpowiedzi i może to być z wielu powodów. Branża mody ciągle się zmienia. Zostanie modelką to talent, ciężka praca i wyczucie czasu! Oczekujemy na kontakt zwrotny!

CASTING

JAK POWINNY WYGLĄDAĆ MOJE ZDJĘCIA? (zobacz polaroidy ponizej) Twoi rodzice, rodzeństwo lub przyjaciel mogą zrobić zdjęcia, które musisz przesłać za pomocą telefonu lub aparatu cyfrowego. Nie wysyłaj zbyt dużych plików e-mailem; każde zdjęcie powinno mieć około 10MB.


Twoje zdjęcia powinny  przypominać przykład zdjęć poniżej. Upewnij się, że w tle nie ma przedmiotów. Naturalne światło jest zawsze najlepsze, ale rób, co możesz.
Zbliżenia należy wykonywać z włosami związanymi lub z włosami opadającymi. Zdjęcia sylwetki powinny być całej długości ciała  od stóp do głowy.


Twój strój powinien być prosty i dopasowany do kształtu ciała lub zrób zdjęcia w bikini. NIE NALEŻY zakladać: MAKIJAŻU, BIŻUTERII.
Możesz pomyśleć, że powinieneś pozować, ale te zdjęcia mają nam pokazać, jak wyglądasz w najbardziej naturalny i zrelaksowany sposób.

Share

Freshfacesworld © 2019  |  All Rights Reserved

share