Share

share

Freshfacesworld © 2019  |  All Rights Reserved

​​​​

KONKURSKONKURS​ Fresh Faces World to zderzenie profesjonalnego świata modelingu z entuzjazmem i świeżością młodych ludzi. Ta niezywkła kompilacja sprawia, że konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Pierwsza edycja odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii. Co rok zwycięzca FRESH FACES WORLD ma otwarte drzwi do kariery w świecie mody! Sesje zdjęciowe, pokazy mody, sławni fotografowie, wielcy projektanci, cenione agencje, a także podróże, bezcenne przyjaźnie i fascynujące przygody to tylko przedsmak fascynującej pracy w branży modelingu.

Edytorial mody w “Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L'Officiel”, „Cosmopolitan”, „LNE”, czy „Glamour”- to marzenie ziściło się już nie jednemu laureatowi z poprzedniej edycji. Praca u takich projektantów jak Emporio Armani, Calvin Klein, DKNY, KENZO czy MaxMara dla wielu z nich stała się rzeczywistością.

O sukcesie nie decyduje jednak przypadek, lecz międzynarodowe jury potentatów branży mody i show biznesu. Laureat wyłoniony w Fresh Faces World zostaje automatycznie zakwalifikowany do największego na świecie konkursu modeli i talentów
IMTA w Nowym Jorku (The International Modeling and Talent Association). Już sam udział w tym wydarzeniu daje możliwość  zaprezentowania się przed 150 agencjami z całego świata i zdobycia licznych międzynarodowych kontraktów w branży modelingu. 

Tradycyjne castingi na żywo zostały poszerzone o innowacyjne zgłoszenia online. Dzięki temu szansa na karierę dociera do najodleglejszych zakątków kuli ziemskiej!

Jeśli masz predyspozycje I charyzmę, żeby podbić świat - nie zwlekaj! Świat mody tętni nieustającą energią i wciąż potrzebuje świeżych twarzy! Daj się odkryć i zalśnij jak gwiazda na firmanencie mody!